KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7596319
nr 759 6319
Gravyr
1800-tal, 36x29
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 maj 2012
kl 19:58:30
300 kr
400 kr
850 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr